צוות הסטודיו

אריאל גלברט

פילאטיס

אריאל גדל ברחובות והתחיל לרקוד בגיל 15. הוא שירת כרקדן מצטיין בצה”ל בעודו לומד במסלול להכשרת רקדנים בביכורי העיתים. הוא רקד בלהקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק ובאנסמבל בת שבע. אריאל הינו בוגר קורס מדריכי פילאטיס מזרן מטעם קמפוס שיאים שבאוניברסיטת תל אביב.

הפילאטיס עבורי התחיל ככלי שיקומי, והמשיך כאלמנט הכי משמעותי בחיי אל עבר חווית תנועה ללא כאב.
כל הכלים שאני אוסף לאורך הדרך נותנים לי השראה להצטרף למסע של כל אחד ואחת מכם לחיזוק, ריפוי, תנועה והכרת הגוף.

תמר סון

פילאטיס

בוגרת התיכון של האקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים. שירתה כרקדנית מצטיינת בצה”ל וכיום עובדת כרקדנית מקצועית עם יוצרים בארץ ובאירופה. בוגרת קורס פילאטיס מזרן בקמפוס שיאים שבאוניברסיטת תל אביב. תמר מתאמנת אצל טל כבר משנת 2013 והיא החלה ללמד בסטודיו ב2018.

פילאטיס בשבילי הוא מקום פרקטי וממשי להתחברות לגוף בו אני חיה ולעיתים הכלי בו אבחר בשביל לחזק ולהתחזק. הוא משמש אותי בתוך חיי המקצועיים ותמיד מהווה נקודת איזון פשוטה ושקטה.הייתי רוצה בשיעורים שלי לתת למתאמנים נקודות חדשות למחשבה ולהצליח לפרוץ גבולות אישיים מתוך עבודה ולמידה משותפת..

תמר גוטהרץ

פילאטיס

תמר ילידת ארה”ב, מגיעה מרקע של מחול ותיאטרון מחול. היא נחשפה לעולם הג’יירוקינסיס בגיל 17 בעקבות פציעה ומאז היא מתרגלת. היא עלתה לארץ ב2013 מאז היא רוקדת באופן מקצועי ומלמדת ג’יירוקינסיס ופילאטיס. תמר החלה ללמד בסטודיו ב2019.

תנועה היא הדרך עבורי לעבד הכל. כשאני זזה אני מרגישה הכי חופשיה וזו התחושה שהייתי רוצה להעביר למתאמנים שלי. בשיעורים אצלי עובדים קשה אבל גם ברכות, עם הקשבה ואהבה עצמית. הוראה זו הזדמנות עבורי לשתף את הכלים שצברתי הגורמים לי להרגיש חיות ושמחה בתוך הגוף שלי.

אביב שניר

יוגה

אביב גדלה ולמדה ביבנה במגמת מחול “אלון”, היא שירתה כקצינה בבית הספר לרפואה צבאית והייתה מפקדת קורס חובשים.
את היוגה היא פגשה בזמן שירותה בצבא ואת הקורס מורים הראשון היא השלימה אצל רוקסי שטולץ “יוגה מאלה” ואת השני ב”שאקטי מאי- פראנה יוגה קולג’” . אביב ממשיכה כל הזמן ללמוד ממורים בכירים במסגרות שונות וכיום היא גם לומדת לתואר ראשון בפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב, במרכז הרפואי “אסף הרופא” .

היוגה עבורי היא חווית תנועה המשלבת בין נשימה, תודעה, ונוכחות אשר העניקה לי הזדמנות להתחבר למה שמתרחש בתוכי. דרך לימודי פיזיותרפיה אני מקבלת כלים לתרגול מדוייק ומתאים, הבנת הגוף לעומקו במטרה להשתמש בתנועה ככלי ריפוי, גופני ומנטלי.

שירן בוכריס

פילאטיס

שירן בעלת תואר ראשון באומנות מאוניברסיטת גולדסמית בלונדון, היא עבדה מספר שנים בהפקה והפצת סרטים ישראלים ובליווי והדרכת מטופלות במרפאת פוריות אצל דר איתי בר חווה. שירן החלה להתאמן בפילאטיס ב2012 בעקבות פציעה בגב וב2016 היא החלה את הכשרתה כמדריכה. כיום שירן היא אמא למוריאל, ומלמדת פילאטיס מזרן ומכשירים, בוגרת קמפוס שיאים שבאוניברסיטת תל אביב וב2020 היא תתחיל לימודי אוסטאופתיה.
מתכננת להתחיל לימודי אוסטואפאטיה בווינגייט ב2020

הכרתי את הפילאטיס אצל דור וטל בעקבות פציעה בגב, וחוויתי את השיקום במלואו דרך האימון. הרגשתי איך השיעורים מחזקים אותי ומעניקים לי יכולת לגעת בגוף שלי להבין אותו וגם לרפא אותו. מאז אותו מפגש התחיל מסע של למידה מדהימה.
הייתי רוצה לתת את הכלים להכיר טוב יותר את הגוף, לחזק אותו, וללמוד להגיע אליו בדרכים חדשות.